Kleoparta Askısı

Kleoparta Askısı

İnsanda pek çok neden bağlı olarak ciltte çökme, sarkma ve kırışıklıklar meydana gelir. Nedensel bazda ele alındığında bunda yaşlanma, kötü ve dengesiz beslenme, çevresel faktörler, stres, dış radikaller gibi unsurlardır. Merkezimizde kleoparta askısı kullanımı neticesinde hastalarda kısa sürede ince çizgiler azalmaktadır.

Hangi Faydaları Bulunmaktadır?

İçeriğinde bulunan hyalüronik asit cilde gerekli canlılığı ve nemi enjekte etmektedir. Etkisi de uzun süre devam etmektedir. Yaşlanmayı geciktirmektedir. Kollajen sentezi ile insana rahatsızlık veren kırışıklıklar düzelmektedir. Cildin mat ve sönük görünmesinde en büyük neden cildin nemsiz kalmasıdır. Ürünün kullanımı ile hastalarımızda kolejen sentezi hızlanmakta ve kaybedilen nemi vererek sağlıklı ve parlak bir görünüm sunmaktadır.

Hastalarımızda hızlı bir şekilde toparlanma sağlayarak; el dekolte bölgesi yüz gibi bölgelerde zamanın etkisi ile oluşan nahoş görüntüleri kısa bir sürede giderir. Kişiye oldukça zinde ve genç bir görünüm verir. Akne oluşmasını engellemektedir.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu