Meme Büyütme

Meme Büyütme

Kliniğimizde uzman doktorlarımız tarafından göğüs büyütme operasyonları gerçekleştirilmektedir. Büyütme operasyonlarında silikon yapıdaki göğüs protezleri vasıtasıyla göğüslerin hacmi arttırılır.

Meme büyütme operasyonları tüm dünya genelinde en hızlı artış gösteren ve çok başarılı sonuçlar elde edilen estetik operasyonların başında yer almaktadır.

Kliniğimizde gerçekleştirilen göğüs büyütme operasyonlarında yalnızca büyütme işlemi gerçekleştirilmez bununla beraber göğüs yapısı da şekillendirilmektedir. Uzman doktorlarımız uygulanacak protezin seçiminde danışanlarımızın beklentilerine uygun protez seçimi gerçekleştirirler. Ancak göğüs büyütme operasyonlarında vücudun ve göğüs kafesinin anatomik yapısı ile birlikte cilt yapısı gibi faktörler dikkate alınarak seçimlerin yapılması sağlanmaktadır.

Kliniğimizde uzman doktorlarımızın uygulaması başarılı uygulamaları ile muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Göğüs estetiği ile ilgili olarak yeni kuşak göğüs protezleri kullanılmaktadır. Geniş bir çözüm yelpazesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu