Boyun Germe

Boyun Germe

Çene altında bulunan bölgeye gıdı adı verilmektedir. Yaş ilerlemesine ve yer çekimine bağlı olarak dokular gıdı adı verilen bölgedeki deri altında toplanmaya başlamak suretiyle aşağı doğru sarkmaya başmaktadır.

Aynı zamanda bu bölge kilo alımlarına bağlı olarak da yağların ilk yerleştiği bölgedir. Kliniğimizde bulunan uzman doktorlarımız tarafından boyun bölgesinde oluşan tüm kusurlar boyun germe operasyonu ile düzeltilmektedir.

Operasyonlar genel anestezi ya da lokal anestezi ile duruma göre tespit edilerek gerçekleştirilmektedir. Operasyonun süresi ise yaklaşık olarak bir saat civarında sürmektedir.

Gıda bölgesindeki soruna bağlı olarak operasyon tekniği doktorlarımız tarafından belirlenmektedir. İşlem yalnızca yağ dokusunun alınması yönünde gerçekleştirilecek ise liposuction yöntemi uygulanmaktadır.

Yağları almak, kasları toplamak durumunda ise protez uygulaması gerçekleştirilmektedir. Klinik doktorlarımız tarafından danışanımızın ihtiyaçları çerçevesince uygun olabilecek en iyi yöntem tespit edilerek operasyon gerçekleştirilmektedir.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu