Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Sakal erkekler özgü olan ve ergenlik dönemlerinde çıkmaya başlayan yanak ve çenedeki kıllardır. Hormon eksikliği kaynaklı olarak bazı erkeklerde sakal çıkmamaktadır. Ekim denildiğinde toplumumuzda sadece saç ekimi algılanmaktadır. Ekim sadece saç ile sınırlı olmayıp sakal ekimi gibi favoriler de bulunmaktadır.

Kimlere Uygulanmaktadır?

Ekim merkezimizde köse diye tabir edilen hiç sakal çıkmayanlar ile seyrek sakallı olanlara uygulanmakta ve yüzdeki yara, yanık gibi nahoş görüntüler de ekimle çok rahat bir şekilde kapatılmaktadır. Ekimde merkezimizde son teknolojik yöntemler ve uzman ekibimizle FUE yöntemi kullanılmaktadır.

Merkezimizde sakal ekimi mutlaka kişinin saka bölgesinden alınan kıllar ile yapılmakta elmacık kemiği ile boyun bölgesinden alınan kıllar ile ekim gerçekleştirilmektedir. Ekim için kıl kökleri 06 07mm geçmeyen iğnelerle yapılmaktadır. Daha büyükleri ise sakalda iz bıraktığından tercih edilmektedir. Son derece başarılı operasyonla ekim yapılmakta ve çok kısa sürede hasta rutin hayatına tekrar dönmektedir.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu