Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Göz insanın en hassas organlarının başında gelmektedir. Göz kapakları insan vücudunda da çok ince bir yapıya sahiptir. Dış etkenler ve yaşlanma neticesinde göz bölgesinde aşınmalar meydana gelmektedir. Bunların göz kapaklarında belirtisi de çöküntüler, torbalanmalar ve sarkmalar şeklinde kendisini göstermektedir.
Aşırı çalışma genetik nedenler ve uykusuzluk gibi etkenler gözkapaklarında sarkmalara ve düşüklüğe neden olmaktadır. Bu tür rahatsızlıklarda hastaya yaptığımız göz kapağı estetiği kişiye gençleşmenin yanında yüzünün estetik bir hal alması ve görmede olumlu katkıları bulunmaktadır.
Göz Kapaklarında Kapsam
Merkezimizde bu ameliyatlar kapsam olarak bütünlük içerisinde ele alınmaktadır. Ameliyat öncesi hastalarımıza göz muayenesi yapılarak simetrik planlama ile ameliyat gerçekleştirilmektedir. Tek nokta değil kapak çevresindeki her nevi deformasyonlar ve sorunlar kısa sürede giderilmekte ve hasta çok kısa sürede taburcu edilmektedir.
Göz kapağında oluşan torbalanmalar ve derinin katlanması zaman içerisinde görme açınızı da olumsuz etkileyebilir. 1 saat bile sürmeyen göz kapağı operasyonu lokal anestezi altında kolaylıkla yapılabilir. Ağrı hissedilmez. Operasyon sonrası buz uygulaması ödemin ve morarmanın önüne geçecektir. Atılan estetik dikişler kendiliğinden erimektedir alınmasına gerek yoktur.
Ameliyat yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde hasta evine dönerek günlük hayatına devam edebilir. Risk taşımayan bir operasyondur. Kısa sürede iyileşerek yara izi minimum düzeyde kalacaktır. Göz kapağı çizginizle bütünleşerek belirsiz olacaktır.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu