Hollywood Dudağı

Hollywood Dudağı

Hollywood dudağında öncelikli amacımız hastalara tebessüm eden, hoş bir gülüş veren dudak yaratmak. Bazı kişilerde doğuştan veya yaşa bağlı olarak ağız kenarlarında aşağıya doğru bir inme gözlemlenebilir. Bu durum kişiyi sürekli mutsuzmuş gibi gösterir.
Mutsuz dudaklar nasıl düzeltilir?
Bu işlem lokal anestezi altında yapılan bir operasyondur. Ağız kenarındaki kasların bozukluğu değerlendirilip yeniden şekillendirildiği bir operasyondur. Ağız köşelerinde dudağın renkli kısmı ve derinin birleştiği çizgi üzerinde ufak bir kesi açılmakta ; bu kesi içerisinden ağız köşesini yukarı kaldıran, aşağıya veya yana çeken kaslara ulaşılarak, baskın olan denge köşeleri yukarıya doğru döndürecek şekilde değiştirilmektedir.
Ameliyat sonrası;
Bir hafta sonra atılan cerrahi dikişler alınır, dikişler alındıktan sonra alınan bölge hafif kızarık olur bu kızarıklıkta doktorlarımızın yazdığı reçetelerdeki ilaçları kullanarak zaman içerisinde solar ve kaybolur.
Ameliyattaki amaç ise insanların normal yaşantısında olumsuz mutsuz bir görüntü vermemesi adına yapılır. Bu mutsuz görünüm yüzünden şikayetçi olanlar ise bu ameliyata başvurabilir.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu