Kaş Kaldırma

Kaş Kaldırma

İnsan zamanla yaşlanmakta ve bunun belirtileri de ilk olarak yüzüne yansımaktadır. Günümüz teknolojisinde yaşlanma sadece geciktirilmekte ama kesinlikle durdurulamamaktadır. İnsanda yaşlanma neticesinde cilt elastikiyetini kaybeder.
Bunun etkileri sarkma ve kırışıklıklar olarak yüze ve vücuttaki diğer yerlere akseder. İnsandaki ilk yaşlanma belirtileri alın ve kaş kısmında ortaya çıkmaktadır. Tıpta gelişen teknoloji ile insan yorgun ve bitkin görünüm veren kaş kısmındaki dezenformasyon merkezimizde çok kısa sürede ve son derece başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir. Kliniğimizde kaş kaldırma ihtiyaca bağlı olarak cerrahi ya da normal yöntemlerle yapılmaktadır.
Bu Yöntemler nelerdir?
Hastalara uyguladığımız cerrahi metotlara endoskopik kaş kaldırma, klasik kaş kaldırma ve kaş askısı örnek verilmektedir. Normal yöntemler ise botoks ve ulterapi yöntemleridir. Endoskopik kaş kaldırma yönteminin bir diğer avantajı ise endoskopik alın germe olarakta bilinmektedir.
Şakak kaldırma ameliyatına benzeyen bu yöntem saçlı deri içerisinden birkaç santimlik bir kesi ile yapılmaktadır. İçeriden kaşlar kaldırılarak istenilen şekil verilmektedir.

Askılama Yöntemi;
Zor olmayan bu yöntem kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Saçlı deri içerisinden yarım santimlik kesi açılarak kaş askılama için kullanılan özel ipler sayesinde kaşlar yukarı doğru çekiliyor. Son derece kontrollü risksiz bir uygulamadır.
Kaş askılama yüzünüzdeki ifadenizi son derece değiştirecek bir uygulamadır. Yüze daha çekici ve gergin bir görüntü katarak sizin alımlı olmanızı sağlayacaktır.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu