Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Yüz insanın kişiliğinin dışa yansımasıdır. Güzellik algısında yanaklar çekiciliğin ve gençliğin sembolüdür. Yanakların çökük ve zayıf olması kişiyi yorgun ve yaşlı göstermektedir. Yaşlanma ya da yapısal kaynaklı yanaklardaki hacim eksikliği merkezimizde yanak dolgusu ile tedavi edilmektedir. Normal yani cerrahi olmayan bu dolgu neticesinde yanaklar eski görünümüne kavuşmakta ve canlı ve zinde görünümü ile insana pozitif katkı sunmaktadır.
Hangi Teknikler Kullanılmaktadır?
Bu dolgu cerrahi ya da normal bazen de ikisi bir arada harmanlanarak da yapılmaktadır. Yanağa yapılan dolgu enjeksiyonu neticesinde yüzdeki estetik sıkıntılar hızlı ve pratik bir şekilde çözülmektedir. Bu işlem o kadar kısa sürmektedir ki yaklaşık 15 dakika içerisinde enjeksiyon neticesinde hastanın tedavisi başarılı şekilde tamamlanmaktadır.
Yüz hatlarını tamamlayan dolgun yanakların olması için uygulanan dolgu yüz hattınıza belirginlik sağlayacaktır. Zayıf ve çökmüş olan yanaklar yüz ifadenize yaşlı ve yorgun bir görünüm verir. bu görünümü dolgu ya da yağ enjeksiyonu ile değiştirebilirsiniz.
Yanak dolgusu için yağ enjeksiyonu ;
Her hangi bir bölgeden karın, bak vs. yağ alınarak yanaklarınıza, dudaklarınıza yağ enjekte edilir. Yüzünüzü gençleştirerek dolgunluk sağlar. yağ enjeksiyonu kalıcı bir yöntemdir. Dolgunun ise 9 ay ya da 12 ayda bir tekrarlaması gerekmektedir.
Ciltte bulunan hyalüronik asit en fazla tercih edilmekte ve yanaklar eski formuna ve hacmine kısa sürede kavuşmaktadır.

DutchEnglishFrenchGermanItalianRussianTurkish
HEMEN ARAYIN
WhatsApp WhatsApp Randevu